Ven z města

Skiareál ve Špindlu se chystá na letošní první lyžovačku. První sjezdovky otevře už v pátek 13. prosince

Loňská sezóna ve Špindlerově Mlýně / Archiv
Do Špindlu přišla konečně zima. Skiareál plánuje zpřístupnit lyžařům první sjezdovky už v pátek 13. prosince. Neváhejte proto s nákupem skipasů dopředu online. Jsou nejvýhodnější!
Reklama
Reklama

autor  Ema Maxová

10. prosince 2019   |   10:42

Milovníci zimních sportů se konečně dočkali. Již za tři dny si ve Špindlerově Mlýně zalyžují. „Rozjezd nové sezóny je každoročně taková naše hra s počasím a teplotami, kdy přírodní podmínky a nejmodernější zasněžovací technika spolu jednou soupeří, za chvíli zase spolupracují. Naštěstí se po nějakém čase pokaždé sjednotíme a ty naše kopce dříve nebo později společně zachumelíme, jak se patří. A nejinak tomu bude i letos,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

„První lyžovačku si u nás budou moci lyžaři vychutnat v pátek třináctého prosince, kdy otevřeme modrou sjezdovku ve Svatém Petru. Budeme se snažit uvést do provozu i novou Hromovku na odjezd k lanovce Hromovka a pak také červenou sjezdovku na Medvědíně,“ dodal.

Lyžování pak bude ve Špindlu pokračovat i po víkendu pravidelným provozem. Jednodenní i vícedenní skipasy jsou již nyní k dispozici online v e-shopu gopass.cz. Jejich online prodej funguje nově v obdobném režimu, jako se nakupují letenky. Ceny jsou flexibilní a zobrazují se dynamicky online, podle počtu prodaných lístků, počasí nebo třeba vytíženosti střediska.

Nakupování v předstihu je přitom bez rizika, protože v případě jakékoli změny je možné za symbolický poplatek vrátit kredit do GOPASS konta, a to dokonce i jeden den dopředu, a využít jej na nákup skipasu v jiném termínu. „Lyžařům doporučujeme nenechávat nákup skipasů na poslední chvíli. Jejich nákup v předstihu a online jim opravdu ušetří dost peněz. Výhodnější jsou v současnosti i vícedenní skipasy, které doporučujeme zakoupit také dopředu k pobytům na celou zimní sezónu,“ poznamenal Adam Svačina, obchodní a marketingový manažer Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Další zajímavé články
Reklama