Ven z města

I s příchodem jara je sezóna ve Špindlu v plném proudu. Skiareál nabídne skipasy zdarma

Novinku plánuje středisko spustit od 16. března 2020 / Skiareál Špindlerův Mlýn
Po vzoru alpských lyžařských středisek nabídne Skiareál Špindlerův Mlýn jako jedno z prvních českých resortů ubytování se skipasem zdarma.
Reklama
Reklama

autor  Ema Maxová

26. února 2020   |   11:29

Novinku plánuje středisko spustit od 16. března 2020 ve vybraných hotelech a penzionech. I s příchodem jara je sezóna ve Špindlu v plném proudu. Těšit se můžete na poloprázdné sjezdovky, slunečné počasí a nulové fronty.

Celodenní skipasy zdarma nabízí Skiareál Špindlerův Mlýn jako jedno z prvních českých středisek, a sice ve spolupráci s vybranými partnerskými hotely. „Systém je velmi jednoduchý. Po příjezdu do jednoho z vybraných hotelů či penzionů se stačí zaregistrovat nebo mít registraci v našem věrnostním programu GOPASS. Na čipovou kartu následně personál hotelu nahraje příslušný skipas, díky které si mohou užívat neomezeně všechny naše lanovky a sjezdovky.Tímto krokem se snažíme našim návštěvníkům přiblížit skvělé jarní lyžování za co nejdostupnějších podmínek,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že skipas zdarma získají hosté za každý ubytovací den, minimálně však na dvě noci.

Karta GOPASS nabízí svým držitelům i další slevy nebo služby. Po jejím předložení v restauracích, obchodech či půjčovnách skiareálu mohou hosté například sbírat speciální body, které mohou proměnit třeba za večerní lyžovačku zdarma. Více informací i seznam partnerských hotelů naleznete na www.skiareal.cz a www.gopass.cz.

Další zajímavé články
Reklama