Ven z města

Leden ve Špindlu ve znamení skvělého lyžování, nízkých cen, a navíc bez čekání

Úbytek lidí po svátcích navíc znamená poloprázdné svahy / Skiareál Špindlerův Mlýn
Pětinásobný vítěz nejlepšího lyžařského střediska v České republice nezahálí. Skiareál Špindlerův Mlýn po svátcích šlápl na pedál a nabízí ideální prostředí pro všechny milovníky zimních sportů, přírody nebo zasloužené relaxace. Tu navíc můžete zažít i na sjezdovkách, které jsou právě teď v lednu perfektním útočištěm pro milovníky intimnějšího lyžování bez jakýchkoliv čekacích dob u lanovek.
Reklama
Reklama

autor  Ema Maxová

17. ledna 2020   |   14:17

Počasí letošní zimě zatím moc nepřeje. Skiareál Špindlerův Mlýn ale zasněžuje kdykoliv je to možné a drží si na sjezdovkách kvalitní podmínky.

„Leden nabízí ve Špindlu tradičně výborné sněhové podmínky. Úbytek lidí po svátcích navíc znamená poloprázdné svahy a minimální fronty u lanovek, a to zejména o všední dny. Lepší podmínky, než teď v lednu si nemůžeme přát, takže všechny zveme. Zprovoznili jsme již devadesát procent areálu. K dispozici je nově černá sjezdovka na Medvědíně, červená ve Svatém Petru v plné šířce a rozjela se i lanovka a sjezdovka Labská,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Užít si můžete i večerní lyžování, které je dočasně k dispozici ve Svatém Petru, nebo naopak Fresh Track - fantastickou ranní lyžovačku na čerstvém manžestru ještě před oficiálním otevřením lanovek. Lyžovačka je tradičně zakončena skvělou horskou snídaní v panoramatické restauraci Na Pláni. Fresh Track si můžete rezervovat na pátek, sobotu i neděli od půl osmé ráno.

Pokud si vyrazíte zpříjemnit začátek letošního roku do Špindlerova Mlýna, nezapomeňte si zakoupit skipasy dopředu na www.gopass.cz. Kromě pohodlí při nákupu z vašeho pokoje na vás čekají ceny už od 530 korun za denní skipas. Nakupování v předstihu se nemusíte bát, je zcela bez rizika. V případě jakékoli změny je možné za symbolický poplatek vrátit kredit do GOPASS konta, a to dokonce i v den lyžování, a využít jej na nákup skipasu v jiném termínu.

 
Vstoupit do diskuze
Další zajímavé články
Reklama