Komerční sdělení

Relax po lyžování? Užijte si wellness ve vysoké nadmořské výšce

Relax po lyžování? Užijte si wellness ve vysoké nadmořské výšce / Trentino
Vrcholí lyžařská sezona a my víme, jak spojit sport a relax a nechat po námaze odpočinout svaly. Spojte odpočinek s čerstvým vzduchem a překrásnými výhledy a užijte si západy slunce v lázních a nechte vaše tělo regenerovat v prospěšných termálech.
Reklama
Reklama

autor  Lucie Wirthová

21. února 2022   |   13:19

Uprostřed hor, ponořeni do teplé vířivky můžete obdivovat poslední sluneční paprsky, které osvětlují vrcholky a obarvují oblohu do odstínů červené, přes purpurovou až po indigovou. V Pozza di Fassa si nenechte ujít jedinečné výhledy z tří patrového komplexu QC Terme, kde můžete sledovat růžově se zbarvující horské stěny zvané Rosengarten („růžová zahrada“).

V Trentinu se nabízí ale také několik možností v horských chatách, přímo na sjezdovce. Můžete zde přenocovat, anebo si jen dopřát exkluzivní okamžik regenerace po dni stráveném na lyžích. V 2 225 metrech nad mořem, na slavné trase Sellaronda v lyžařské oblasti Col Rodella, se v horské chatě Salei nachází velké wellness centrum s výhledem na sjezdovky a Dolomity. Malý ráj mezi nebem a zemí, mezi romantikou a tradicí, se saunami a vyhřívanými bazény a relaxačním prostorem na velké soukromé terase. Dá se sem dostat na lyžích, ale také z Passo Sella na sněžném skútru.

V údolí Val di Sole na úpatí ledovce Presena se nachází horská chata Capanna Presena s několika příjemnými a udržovanými pokoji a saunou s vířivkou a výhledem na ledovec. Pohoří Brenta, které se při západu slunce rozzáří živými barvami. Tuto podívanou lze obdivovat z lázní v horské chatě Solander, v srdci lyžařské oblasti Folgarida-Marilleva.

Více o novinkách zimní sezony 2021/20221 zde.

Další zajímavé články
Reklama